MADKOM SA ZREALIZUJE PROJEKTY W URZĘDZIE GMINY WIELOWIEŚ I URZĘDZIE GMINY ŻARNOWIEC.

W ostatnim tygodniu zostały podpisane kolejne umowy wdrożeniowe.

Madkom SA rozpoczyna wdrożenie w Urzędzie Gminy Wielowieś, w ramach realizacji projektu pn. :”Rozwój informatyzacji Gminy Wielowieś”. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i wdrożenie jednolitego systemu informatycznego obejmującego m.in: elektroniczny obieg i wymianę dokumentów, elektroniczną archiwizację dokumentów, umożliwiającego dwukierunkową komunikację Urząd- Interesant on-line. Realizacja przedmiotu zamówienia ma zapewnić rozwiązanie szeregu problemów urzędu, poprzez zaspokojenie takich potrzeb jak: obsługa kancelarii i sekretariatów oraz wydziałów urzędu w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów, obsługa archiwum zakładowego urzędu w zakresie dokumentów tradycyjnych i elektronicznych, obsługa dokumentów elektronicznych w urzędzie, podniesienie bezpieczeństwa przechowywania i przesyłu danych, przyspieszenie rozwoju elektronicznych usług dla ludności poprzez uruchomienie załatwiania spraw przez Internet.

W Urzędzie Gminy w Żarnowcu Madkom SA zrealizuje projekt pn.: „Wprowadzenie elektronicznych usług publicznych w gminie Żarnowiec”. Przedmiotem zamówienia jest stworzenie teleinformatycznego środowiska dla świadczenia usług publicznych w formie elektronicznej dla mieszkańców, urzędów i instytucji oraz podmiotów Gminy Żarnowiec. Zgodnie z podpisaną umową, Madkom SA wdroży System Elektronicznego Obiegu Dokumentów wraz z integracją z Elektroniczną Skrzynką Podawczą w ePUAP (Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) oraz dostarczy Biuletyn Informacji Publicznej zintegrowany z Systemem Elektronicznego Obiegu Dokumentów.

Łączna wartość zamówień to 268 524,64.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.