MADKOM SA PARTNEREM FORUM INFORMATYKÓW SAMORZĄDOWYCH W KRAKOWIE.

Forum Informatyków Samorządowych jest platformą współpracy osób zajmujących się obsługąinformatyczną jednostek samorządu terytorialnego. Służy poszerzaniu wiedzy, doskonaleniu metod działania, a także podejmowania działań na rzecz wspólnych, istotnych dla administracji publicznej spraw.

Spotkania z udziałem wysokiej klasy ekspertów, wykładowców, osób związanych z implementacją nowych rozwiązań informatycznych dla jst są doskonałą okazją do wymiany zawodowych doświadczeń.Szczególny nacisk kładziemy na kwestie związane z wdrażaniem e-administracji w jednostkach samorządu terytorialnego.

Forum Informatyków Samorządowych, odbędzie się 22 listopada 2011 r. (wtorek), w siedzibie MISTiA przy ul. Szlak 73a w Krakowie.

Spotkanie będzie miało formę konferencyjno-seminaryjną i dotyczyć będzie szeroko rozumianych aspektów związanych z Elektronicznym Zarządzaniem Dokumentami w Jednostkach Samorządu Terytorialnego Województwa Małopolskiego.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.