MADKOM SA PARTNEREM FORUM INFORMATYKÓW SAMORZĄDOWYCH W KRAKOWIE.

Forum Informatyków Samorządowych jest platformą współpracy osób zajmujących się obsługąinformatyczną jednostek samorządu terytorialnego. Służy poszerzaniu wiedzy, doskonaleniu metod działania, a także podejmowania działań na rzecz wspólnych, istotnych dla administracji publicznej spraw.

Spotkania z udziałem wysokiej klasy ekspertów, wykładowców, osób związanych z implementacją nowych rozwiązań informatycznych dla jst są doskonałą okazją do wymiany zawodowych doświadczeń.Szczególny nacisk kładziemy na kwestie związane z wdrażaniem e-administracji w jednostkach samorządu terytorialnego.

Forum Informatyków Samorządowych, odbędzie się 22 listopada 2011 r. (wtorek), w siedzibie MISTiA przy ul. Szlak 73a w Krakowie.

Spotkanie będzie miało formę konferencyjno-seminaryjną i dotyczyć będzie szeroko rozumianych aspektów związanych z Elektronicznym Zarządzaniem Dokumentami w Jednostkach Samorządu Terytorialnego Województwa Małopolskiego.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.