MADKOM SA I AGENCJA ROZWOJU POMORZA SA UTWORZĄ SPÓŁKĘ CELOWĄ.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy informację o pozytywnej rekomendacji Komitetu Inwestycyjnego Agencji Rozwoju Pomorza SA w sprawie wejścia kapitałowego i utworzenia spółki celowej ze środków funduszu zalążkowego ARP SA.

Komitet Inwestycyjny, na podstawie Memorandum Inwestycyjnego i Biznesplanu oraz przedstawienia projektu przez Zarząd Madkom SA, podjął decyzje o wejściu kapitałowym do spółki celowej. W nowo powołanym podmiocie Emitent posiadać będzie nie mniej niż 51% udziałów. Utworzenie spółki celowej jest jednym z kryteriów przyznawania środków.

Zadaniem nowo powołanego podmiotu będzie tworzenie nowego oprogramowania, sprzedawanego pod marką SIDAS, wspierającego zarządzanie gospodarką odpadami w JST, którego wprowadzenie do oferty planowane jest w 2013 r.

Nowe rozwiązanie informatyczne uzupełni paletę oferowanych systemów o nowe funkcjonalności, co uczyni ofertę Emitenta dużo bardziej atrakcyjną i kompleksową.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.