MADKOM SA I AGENCJA ROZWOJU POMORZA SA UTWORZĄ SPÓŁKĘ CELOWĄ.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy informację o pozytywnej rekomendacji Komitetu Inwestycyjnego Agencji Rozwoju Pomorza SA w sprawie wejścia kapitałowego i utworzenia spółki celowej ze środków funduszu zalążkowego ARP SA.

Komitet Inwestycyjny, na podstawie Memorandum Inwestycyjnego i Biznesplanu oraz przedstawienia projektu przez Zarząd Madkom SA, podjął decyzje o wejściu kapitałowym do spółki celowej. W nowo powołanym podmiocie Emitent posiadać będzie nie mniej niż 51% udziałów. Utworzenie spółki celowej jest jednym z kryteriów przyznawania środków.

Zadaniem nowo powołanego podmiotu będzie tworzenie nowego oprogramowania, sprzedawanego pod marką SIDAS, wspierającego zarządzanie gospodarką odpadami w JST, którego wprowadzenie do oferty planowane jest w 2013 r.

Nowe rozwiązanie informatyczne uzupełni paletę oferowanych systemów o nowe funkcjonalności, co uczyni ofertę Emitenta dużo bardziej atrakcyjną i kompleksową.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.