KOLEJNE WDROŻENIA SYSTEMU DOCFLOW-240 NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW.

Nasze rozwiązania ułatwią pracę prawie 240 nowym użytkownikom. Najnowsze wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów zostały przeprowadzone w Nowym Tomyślu, Obornikach Wielkopolskich, Wolsztynie i Żukowie.

Wdrożenia w pierwszych trzech urzędach zostały przeprowadzone, w ramach projektu „Urząd jakiego nie znasz” realizowanego przez firmę F5 Konsulting sp. z o.o. na zlecenie firmy American Systems sp. z o.o.

„Urząd, jakiego nie znasz” jest projektem wdrożeniowo-szkoleniowym  skierowanym do pracowników jednostek samorządu terytorialnego z województwa wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego, którego celem jest podniesienie kompetencji urzędników oraz poprawa funkcjonowania urzędów poprzez wdrożenie usprawnień zarządczych. Realizacje w urzędach w Nowym Tomyślu, Obornikach Wielkopolskich i Wolsztynie zrealizowane zostały w ramach Priorytetu V. „Dobre rządzenie”, Działania 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej”, Poddziałania 5.2.1 „Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.”

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.