INFORMACJA O PODPISANIU LISTU INTENCYJNEGO.

Pragniemy poinformować Państwa o podpisaniu listu intencyjnego z firma PROINFO – Monika Figas, ul. Wyszyńskiego 28, 95-035 Ozorków związanego z przeniesieniem obsługi Klientów w/w firmy korzystających z oprogramowania autorskiego BIP firmy PROINFO na oprogramowanie autorstwa Madkom SA.

Informacja ta ma znaczenie dla Spółki, gdyż powiększa skokowo liczbę Klientów Spółki  o 43 nowe podmioty, które dotychczas nie były Klientami Spółki.Pozyskanie nowych Klientów dla Spółki zwiększy coroczne stałe wpływy z tytułu umów serwisowych oraz buduje relacje z tymi Klientami umożliwiając sprzedaż tym Klientom nowych systemów Spółki, które w naturalny sposób będą się integrować z systemami posiadanymi przez Klientów.

W nawiązaniu współpracy z firmą PROINFO, Madkom SA upatruje dalszych możliwości rozwoju oferty systemów informatycznych oraz synergii w działaniach obydwu firm na płaszczyźnie oferowania usług, produktów i wiedzy dla Klientów z sektora administracji samorządowej obsługiwanych przez Partnera na obszarze lokalnym województw wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Niebagatelnym jest tutaj doświadczenie Partnera, który współpracuje i obsługuje ponad 230 podmiotów z sektora administracji publicznej. List intencyjny nie spełnia w chwili obecnej definicji umowy istotnej, niemniej jednak w przyszłości sytuacja może ulec zmianie, o czym Madkom SA poinformuje w odpowiednim komunikacie w systemie EBI.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.