ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW W ZGIERZU

Miało nam poinformować o kolejnym wdrożeniu elektronicznego obiegu dokumentów DocFlow, które będzie miało miejsce w Urzędzie Miasta w Zgierzu. Projekt o nazwie „Kompleksowy rozwój infrastruktury  społeczeństwa informacyjnego w Gminie Miasta Zgierz” realizowany jest ze środków unijnych pochodzących z programu ZPORR działanie 1.5.

Wdrożenie w Urzędzie Miasta w Zgierzu jest naszym pierwszym wdrożeniem w województwie łódzkim zarazem jest to kompleksowe wdrożenie obejmujące cały urząd. W ramach zamówienia zostanie dostarczone 100 zestawów komputerowych, 3 serwery z oprogramowaniem systemowym i bazodanowym, macierz i urządzenia do archiwizacji danych oraz pięć infomatów. Ponadto zostanie wdrożony na ponad 150 stanowiskach system DocFlow oraz oprogramowanie do zarządzania Intranetem, portal internetowy dla Gminy oraz system Cyfrowy Urząd.

Całość projektu polegająca na dostawie sprzętu komputerowego zostanie ukończona do marca 2008 r. tak aby od 1 maja 2008 r. urząd mógł odbierać korespondencję w formie elektronicznej.

Elektroniczny obieg dokumentów Docflow w chwili zakończenia wdrożenia stanie się kluczowym systemem zarządzania informacjami i dokumentami w urzędzie Miasta.

Wartość całości zamówienia: 1.082.904,94 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.