ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW W POWIECIE LĘBORSKIM

Nasza spółka została wybrana na dostawcę systemu elektronicznego obiegu dokumentów dla Powiatu Lęborskiego. Dostawa systemu obiegu dokumentów jest częścią projektu „E-Powiat Budowa Społeczeństwa Informacyjnego w Powiecie Lęborskim – etap I”.

Elektroniczny obieg dokumentów DocFlow oraz transakcyjny portal Cyfrowy Urząd zostanie wdrożony do końca tego roku. W skład beneficjentów tego projektu wchodzą następujące gminy: Gmina Miasta Lębork, Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gmina Wicko oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku.

Umacniając swoją pozycję jako integratora rozwiązań dla administracji możemy się poszczycić znaczącą liczbą wdrożeń z czego co drugie wdrożenie  znajduje się w województwie pomorskim. Poza urzędami z terenu Powiatu Lęborskiego możemy pochwalić się ponad 40 wdrożeniami na terenie całego kraju.

Zamówienie zostanie zrealizowane do końca roku 2007 tak aby od stycznia roku następnego urzędy mogły odbierać i wydawać korespondencję w formie elektronicznej.

Wartość zamówienia, które obejmuje także dostawę serwerów firmy HP wynosi: 326.130,40 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.