ELEKTRONICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ W STAROSTWIE POWIATOWYM W TCZEWIE.

Firma Madkom podpisała koleją umowę na wdrożenie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją SIDAS oraz sprzętu komputerowego w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

Umowa została podpisana w ramach realizacji przez, Starostwo w Tczewie, projektu pn „Ja tam do urzędu nie chodzę – wolę ich unikać”, wspólfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego,  Działanie 5.2 Wzomcnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 „Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej”.

Wdrożenie Elektronicznego Obiegu Dokumentów – EZD SIDAS ma na celu usprawnić pracę urzędu i umożliwić kompleksową obsługę klienta w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

Wdrożenie obejmie dostawę oprogramowania Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją SIDAS dla 90 użytkowników oraz dostawę sprzętu komputerowego niezbędnego do wdrożenia aplikacji.

Wartość zamówienia to 149.682, 78 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.