ELEKTRONICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ, CYFROWY URZĄD, BIP ORAZ USŁUGI DODATKOWE W WOJEWÓDZKIM INSPEKTORACIE OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W POZNANIU

Na mocy podpisanej umowy, w ramach realizacji projektu „Wdrożenie nowoczesnych usług informatycznych dla mieszkańców Wielkopolski – klientów  Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu”, firma Madkom dostarczy i wdroży systemy z grupy SIDAS: Elektroniczne Zarządzanie DokumentacjąCyfrowy UrządBiuletyn Informacji PublicznejPortal Informacyjny oraz Platformę e-learningową.

Wdrożenie rozwiązań informatycznych firmy Madkom obejmie 30 delegatur i oddziałów Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu. W ramach procesu wdrożenia dostarczymy również infrastrukturę sprzętową oraz przeszkolimy użytkowników systemu.

Wartość zamówienia to 846.772,59 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.