Zapraszamy do udziału w Pomorskim Forum Administracji Publicznej

Uwaga. Zmiana terminu.

W związku z Państwa licznymi zapytaniami o możliwość zmiany terminu Pomorskiego Forum Informatyki Administracji Publicznej, zdecydowaliśmy się na przeniesienie spotkania na wrzesień 2010r.
Dokładna data zostanie podana wkrótce. Za utrudnienia przepraszamy.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje na pfiap.pl

Tegoroczne Forum będzie poświęcone nowelizacjom dwóch, kluczowych dla administracji publicznej, ustaw:

1)       Ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne

2)       Ustawy o finansach publicznych

Konferencja odbędzie się w Hotelu Gdynia położonym w centrum miasta, blisko morza w sąsiedztwie bulwaru nadmorskiego, przystani jachtowej, Oceanarium, muzeum Marynarki Wojennej i Teatru Muzycznego.

Uczestnicy Forum będą mieli okazję wysłuchać wykładów, wymienić się doświadczeniami oraz dyskutować w gronie specjalistów. Wieczór spędzą przy uroczystej kolacji.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni (PPNT) przy współpracy merytorycznej i technicznej firmy Madkom Sp. z o.o. , będącej jednocześnie członkiem PPNT. W konferencji uczestniczyć będą osoby odpowiedzialne za informatyzację urzędów administracji publicznej w całej Polsce.

O Forum:

Strona www: pfiap.pl

Termin: 10-11 czerwca 2010 r. (czwartek-piątek)

Miejsce: Gdynia (Najprawdopodobniej Hotel Gdynia)

Organizator: Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Madkom Sp. z o.o.

Adresaci: Przedstawiciele urzędów administracji publicznej z całej Polski  – osoby odpowiedzialne za informatyzację – sekretarze, skarbnicy, informatycy.

Prelegenci: Specjaliści z zakresu informatyzacji administracji publicznej oraz zagadnień finansowo-budżetowych dotyczących urzędów, przedstawiciele sponsorów i organizatorów (przedstawiciele: MSWiA, Regionalnej Izby Obrachunkowej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego)

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.