Testowanie Oprogramowania

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą zajmująca się dostarczaniem usług najwyższej jakości. Świadczymy pełen zakres wsparcia dla usługi testowania oprogramowania. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci wszelkiego rodzaju ręczne i zautomatyzowane testowanie oprogramowania, dedykowane zespoły testujące, wsparcie QA i QC w Outsourcingu w zakresie testowania oprogramowania i nie tylko.

Jako dyscyplina inżynieryjna test wymaga specjalnych narzędzi, metodologii, umiejętności, wiedzy, doświadczenia i osobliwego talentu. Zespół Madkom SA z profesjonalnymi testerami wprowadził aplikacje mobilne, internetowe i stacjonarne do testów na rzeczywistych urządzeniach. Posiadając szeroką gamę narzędzi i środków, a także najbardziej zaawansowane technologie testowania.

Zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania. Specjaliści firmy doskonale łączą wiedzę teoretyczną, zdobytą podczas konferencji i seminariów, z praktycznymi umiejętnościami w celu zapewnienia zintegrowanego i kompleksowego rezultatu projektu.

Testy Oprogramowania

Testy Funkcjonalne

Automatyzacja Testów

Testy funkcjonalne to to rodzaj testowania, który sprawdza, czy każda funkcja oprogramowania działa zgodnie ze specyfikacją wymagań. Taka forma testowania polega głównie na wykorzystaniu tzw. czarnej skrzynki i często nie jest powiązana z kodem źródłowym systemu lub aplikacji. Każdą funkcjonalność systemu jest testowana przez zapewnienie odpowiedniego wejścia, sprawdzenie wyniku i porównanie rzeczywistych wyników z oczekiwanymi rezultatami. To testy obejmują sprawdzanie interfejsu użytkownika, interfejsu API, bazy danych, zabezpieczeń, aplikacji klient / serwer i funkcjonalności testowanej aplikacji.

Aby zachować odpowiednią jakość kodu, należy w trakcie cyklu wytwarzania oprogramowania przeprowadzać stale testy nowych paczek kodu. Każde kolejne wydanie oprogramowania powinno być testowane na wszystkich obsługiwanych systemach operacyjnych i konfiguracjach sprzętowych. Ręczne powtarzanie tych testów jest kosztowne i czasochłonne. Automatyczne testy mogą być przeprowadzane w kółko bez dodatkowych kosztów i są znacznie szybsze niż testy ręczne. Zautomatyzowane testowanie oprogramowania może skrócić czas wykonywania powtarzających się testów. To czysta oszczędność czasu, która przekłada się bezpośrednio na oszczędność kosztów.

Aktualności

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!