Oprogramowanie dla Samorządu Terytorialnego (JST)

Wszystkie moduły z grupy SIDAS idealnie wpisują się w ramy projektu Cyberbezpieczny Samorząd dzięki czemu można zinformatyzować Gminę i jednostki podległe bez wydawania środków własnych. Skontaktuj się z naszym działem handlowym i omów możliwości współpracy od bezpłatnego doradztwa w zakresie pisania wniosku aż po etap wdrożenia !

SIDAS to kompleksowy, wielomodułowy system wspomagający pracę jednostek administracji samorządowej w zakresie zarządzania dokumentacją, procesami i informacją.

SIDAS to zaawansowane a jednocześnie łatwe w użyciu narzędzie informatyczne dla pracowników administracji. Nasze oprogramowanie i usługi, dostępne przez przeglądarkę internetową, ułatwiają codzienne funkcjonowanie urzędu, dostarczając wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi w środowisku przyjaznym dla użytkownika.

Marka SIDAS zastąpiła w ofercie firmy Madkom, dotychczas wykorzystywane marki DocFlow, DocSign, DocArch i BIP przejmując ich wszystkie funkcjonalności oraz oferując nowe rozwiązania i moduły.

SIDAS został stworzony na bazie wiedzy i doświadczenia naszej kadry specjalistów i jest wyposażony w najlepsze rozwiązania znane z poprzednich systemów Madkom. Mimo, że system obsługuje się przez przeglądarkę internetową, jego interfejs w dużym stopniu przypomina klasyczną aplikację. Ważną cechą systemu jest możliwość wyboru modelu SaaS (Software as a Service). Oznacza to, że system będzie umieszczony na bezpiecznych serwerach firmy Madkom, a dostęp do systemu będzie wymagał jedynie podłączenia do Internetu.

W miarę rozwoju koncepcji oprogramowania, w ramach SIDAS będą oferowane nowe moduły obsługujące najistotniejsze obszary funkcjonowania jednostek administracji samorządowej.

Aktualności

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!