Tester automatyzujący

Miejsce pracy: Gdynia


Nasz dział rozwoju oprogramowania składa się z kilku zróżnicowanych liczbowo teamów-zespołów produktowych (programiści, testerzy, kierownicy produktów, analitycy i administratorzy) pracujących nad rozwojem własnych aplikacji. Niektóre z produktów są rozwijane od wielu lat, a niektóre dopiero od kilku – wszystkie będą jeszcze długo rozwijane i utrzymywane. Wraz z nimi tworzymy całe zaplecze QA, które również trzeba utrzymywać i rozwijać – testy automatyczne, środowiska testowe, narzędzia CI czy duże integracje międzyproduktowe. Na każdego czeka tu dużo wyzwań ale i możliwości.

Dużą siła naszej firmy są ludzie. Przyjaźni i nastawieni na współpracę, dążący do wspólnych celów. Po pracy często spotykamy się we wspólnym gronie aby pograć w piłkę lub sesję planszówek 🙂 Rzeczą jaka nas wyróżnia to skrócona i bezpośrednia komunikacja w niemalże płaskiej strukturze organizacji. Tutaj nie czekasz tydzień, aż ktoś odpisze Ci na maila. Nie musisz pytać całego łańcucha osób, aby coś załatwić. Dzięki temu decyzje podejmowane są szybciej, co znacznie ułatwia pracę i pozwala ludziom rozwinąć skrzydła.

Duży team administratorów wspomaga nas w codziennych wyzwaniach. Zarówno wewnątrz poszczególnych teamów jak i miedzy nimi robimy spotkania, planowania i rozmowy mające na celu usprawniać nasze procesy. Dołącz do nas i podziel się z nami swoją wiedzą i aspiracjami 🙂

 

Kogo szukamy?

Tester automatyzujący

 

wymagania:

 • min. 4 lat doświadczenia w testowaniu
 • min. 2 lat doświadczenia w automatyzacji testów
 • znajomości frameworku WebdriverIO (ewentualnie Selenium Webdriver)
 • znajomości metodologii BDD oraz narzędzi z nią związanych (Cucumber)
 • komunikatywność,
 • nastawienie na współpracę wewnątrz zespołu, jak i z całą organizacją,

 

 

Twoje główne obowiązki to:

 • Dbanie o standardy testowania w całej organizacji
 • Uczestnictwo w spotkaniach i planowaniach dotyczących zmian i rozwoju aplikacji
 • Testowanie – konfigurowanie, utrzymywanie i rozwój środowisk testowych oraz wykonywanie testów, testowanie aplikacji, automatyzacja testów, projektowanie i utrzymywanie dotychczasowych testów automatycznych
 • Udział w rekrutacji nowych pracowników, wdrażanie do zespołu, planowanie i prowadzenie szkoleń, udzielanie feedbacku
 • Proponowanie, wdrażanie usprawnień w procesie zapewniania jakości aplikacji

 

 

 


CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl.
W temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „Tester automatyzujący”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

 

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych nie tylko w bieżącej, ale też i ewentualnie przyszłych rekrutacjach, prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MADKOM SA, z siedzibą w Gdyni (81-451), Al. Zwycięstwa 96/98,
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@madkom.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody) – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji do której aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od złożenia aplikacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Aplikuj