React Developer

Miejsce pracy: Gdynia


Tworzymy rozwiązania informatyczne pomagające zarządzać dokumentami, finansami, informacjami i zasobami. Dla jednego z klientów tworzymy zupełnie nowy, budowany od podstaw system informatyczny. Idzie za tym najnowszy stack technologiczny w tym PHP 7.4/8, Symfony 5, React 17 i im podobne. Prawdziwie zerowy dług technologiczny!

 

Nowo budowana platforma będzie wspomagać klienta w organizacji zasobów, w wymianie informacji, w rozliczeniach oraz umożliwiać bliższą współpracę z partnerami.

 

Kogo szukamy?

React developer

 

wymagania:

  • 3 lata na stanowisku frontend/react developer *
  • bardzo dobra znajomość ReactJS 16.8+
  • doświadczenie w testowaniu

 

mile widziane

  • znajomość Typescript

 

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w prowadzeniu projektu „od zera”, ale jeśli spodobało Ci się nasze ogłoszenie, masz zbliżone doświadczenie odezwij się do nas J chętnie spotkamy się z Tobą i porozmawiamy o możliwościach współpracy 🙂

 

Technologie frontend: ReactJS, Webpack, Babel, HTML, CSS, TailwindCSS, RWD

Technologie backend: PHP, Symfony, Rest API, PHPUnit, MySQL/PostgreSQL, Redis, OAuth2

Zespół: 2 frontendowców, 2 backendowców, tester, PO, PM, UX

 

Czas trwania projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia pracy w  tym projekcie w ramach utrzymania, ale również przejścia do innych wewnętrznych projektów firmy

 

 

 

 

 

 


CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl.
W temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „React Developer”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

 

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych nie tylko w bieżącej, ale też i ewentualnie przyszłych rekrutacjach, prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MADKOM SA, z siedzibą w Gdyni (81-451), Al. Zwycięstwa 96/98,
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@madkom.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody) – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji do której aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od złożenia aplikacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Aplikuj