Formularze Elektroniczne ePUAP

Oferujemy świadczenie usług w zakresie tworzenia formularzy elektronicznych do umieszczania na platformie ePUAP. Posiadamy niezbędne kompetencje oraz doświadczenie w tworzeniu formularzy. Jesteśmy liderem wśród firm tworzących e-usługi na platformie ePUAP. Wszystkie nasze formularze są zgodne z przepisami prawa publikowanego na platformie ePUAP oraz zgłaszane do CRWDE.

Jako jedyna firma w Polsce stworzyliśmy na potrzeby naszych Klientów oraz własne, Edytor Formularzy Elektronicznych, który pozwala na wytworzenie formularzy elektronicznych zgodnych ze standardem ePUAP.

Dzięki autorskiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie w bardzo szybki i przyjazny sposób stworzyć każdy formularz na ePUAP, dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas, a mieszkańcy zyskują możliwość komunikacji z Urzędem drogą elektroniczną bez potrzeby wychodzenia z domu.

Formularze na platformie ePUAP2 umożliwiają wygenerowanie gotowego pisma w formie elektronicznej, które należy zatwierdzić wcześniej profilem zaufanym lub elektronicznym podpisem kwalifikowanym. Gotowy dokument można przesłać bezpośrednio do urzędu na tzw. elektroniczną skrzynkę podawczą i jako potwierdzenie złożenia formularza uzyskać urzędowe poświadczenie przedłożenia (UPP).

Dla naszych klientów wytworzyliśmy ponad 1000 kompletnych e-usług na ePUAP. W ramach usługi wytworzenia e-usługi na ePUAP przygotowujemy:

  • wzór dokumentu elektronicznego (do publikacji w CRWDE)
  • aktywny formularz elektroniczny na bazie wzoru dokumentu elektronicznego
  • kartę usługi
  • e-płatności

Powyższe składa się na kompletną e-usługę. Jak widać, e-usługa na ePUAP jest czymś w rodzaju małej aplikacji (programu) do napisania. Jeśli nurtują Państwa pytania:

  • Jak umieścić lub wytworzyć e-usługę (formularz) na platformie ePUAP ?
  • Jak wygląda XML e-usługi ePUAP ?
  • Jak opublikować wzór ?

i inne związane z e-usługami, zapraszamy do kontaktu.

Wytworzone przez nas e-usługi mogą być publikowane na ePUAP jak i na naszym autorskim rozwiązaniu SIDAS CU.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!