Aktualności

7 grudnia

Złoty certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2009 dla Madkom.

W dniu 4 grudnia 2009 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników XII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajową Izbę Gospodarczą.

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2009 oraz nagrodę specjalną Złoty certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2009 przyznawany firmom, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Laureatami programu są firmy, które pozytywnie przeszły weryfikację kapituły programu pod kątem przestrzegania uczciwych reguł gry i rzetelnego traktowania kontrahentów, pracowników, a także wywiązywania się ze zobowiązań podatkowych.

[!MaxiGallery? &display=`embedded` &embedtype=`lightboxv2` &pics_per_row=`3` &max_thumb_size=`110` &max_pic_size=`0` &thumb_use_dropshadow=`1` &admin_webgroups=`Site Admins`!]