Aktualności

5 grudnia

"Dzieci Dzieciom" kolejna edycja płyty już 6 grudnia. Zapraszamy do wsparcia akcji.

Zeszłoroczna akcja przyniosła prawie 32 tys. zł. Sprzedano ponad 3 tys. płyt. W tym roku sprzedaż kolejnej edycji płyty rusza 6 grudnia, z której dochód ma pomóc domom dziecka i rodzinom zastępczym z Pomorza.

Partnerem projektu jest Fundacja Świętego Mikołaja, organizacja która co roku wspiera różne placówki, nie tylko na terenie woj. pomorskiego ale całego kraju. Za stronę muzyczną projektu odpowiada Kuba Mańkowski, który przygotował aranżację muzyczną. Na płycie będzie można usłyszeć takich artystów jak: Piotr Kupicha, Mietek Szcześniak, Robert Friedrich "Litza", Darek Malejonek, Liber oraz Cezary Paciorek.

Patronat honorowy nad akcją objęli Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski. Nagrania odbyły się w studiu Radia Gdańsk w listopadzie 2011r.

Płyta składa się z 7 utworów: 4 kolęd oraz 3 piosenek świątecznych, które specjalnie na tę okazję napisała dziecięca poetka Małgorzata Nawrocka. Cena płyty to 15 zł. Sprzedaż rusza 6 grudnia. Tego dnia płyta będzie też promowana podczas gdyńskiej choinki przez Urzędem Miasta o godz. 18:00.

Firma Madkom SA, podobnie jak w roku ubiegłym, jest jednym ze sponsorów wydawnictwa.

Wspomóż akcję - Zamów płytę.